Haber

AKP Milletvekili Hafif Yumruk İYİ Parti Milletvekili Örs, TBMM Genel Kurulu’nda: “Bu Rahatsız Edici Gündem İçin Özür Dilerim. İstirahatim Bitti

TBMM Genel Kurulu’nda 6 Aralık’ta devam eden bütçe görüşmeleri sırasında İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’e yumruk atan ve Örs’ün hastaneye kaldırılmasına neden olan AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık, “Çok mutluyum. milletvekili arkadaşım Hüseyin Örs bey hastaneden taburcu olmuştur ve sağlığı yerindedir.Olay nedeniyle istirahatimden sonra Örs bey ile görüşmekten memnuniyet duyarım.”
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ü TBMM Genel Kurulu’nda yumruklayan ve yoğun bakıma alınmasına neden olan AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık, sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaptı. Işık, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’ndaki gündemin rahatsız edici olmasından dolayı özür dilerim. Bugüne kadar tarafımdan basında bana atıfta bulunan herhangi bir açıklama yapılmamıştır.
Milletvekili arkadaşım Sayın Hüseyin Örs’ün hastaneden taburcu olmasına ve sağlık durumunun iyi olmasına çok sevindim. Olay nedeniyle istirahat süremin ardından bey örs ile bir merkeze gelmekten mutluluk duyarım. Umuyorum ki; Bundan sonraki Montaj çalışmalarında asla böyle bir görüntü görülmemelidir. Tüm saygımla.”

Resim: ARŞİV

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu